Choose fontsize:
Üdvözöllek, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Hírek
Üdvözöllek!

Write your own HTML here in this area!
Oldalak: 1 ... 69 70 [71]   Le
  Nyomtatás  
Szerzô Téma: Filmkritika - kritikán aluli és felüli filmek  (Olvasva: 247315 )
0 Tag és 1 Vendég ezt a témát nézi(k).
Whöerry
Klubtagok

Nem elérhetô Nem elérhetô

Nem: Férfi
Hozzászólás: 2291

« Válasz #1050 Elküldve: J?lius 24, 2020, 08:04:01 »

The old guard

Egy érdekes történetnek induló, bugyuta, hatalmas #metoo kampányfilm! Hála istennek sorozat lesz belőle! Bravó Mosolyog
Naplózva
morph
Klubtagok

Hozzászólás: 1955

« Válasz #1051 Elküldve: J?lius 24, 2020, 09:21:39 »

The old guard

Egy érdekes történetnek induló, bugyuta, hatalmas #metoo kampányfilm! Hála istennek sorozat lesz belőle! Bravó Mosolyog
Középszerű akciófilm, tisztes B kategóriás iparos munka, ehhez méltóan agyatlan történettel. A Netflix szakmányban gyártja az ilyeneket mostanában. Csak Charlize Theron miatt néztem meg, sajna nem javított a végeredményen.
Én semmilyen metoo dolgot nem találtam benne, a két főszereplő meg talán a rendező nő aztán ennyi. Ha valakit ez zavar, van tucatszám tökugyanilyen férfiakkal is. Mosolyog
Naplózva

"Life is just a dream."
Whöerry
Klubtagok

Hozzászólás: 2291

« Válasz #1052 Elküldve: J?lius 25, 2020, 08:17:00 »

Én semmilyen metoo dolgot nem találtam benne, a két főszereplő meg talán a rendező nő aztán ennyi. Ha valakit ez zavar, van tucatszám tökugyanilyen férfiakkal is. Mosolyog

Nem metoo Mosolyog OK
5 fős, csak nőkből álló ranger csapat...
Női főszereplő, aki akkor sem bír meghalni, ha már nem halhatatlan...
Női másik főszereplő, aki ráadásul feka, mert az is kell...
A csajokhoz képest a pasik kutyaütők, a nők mentik meg a világot...
Női, hánytatott sorsú főgonosz fasza csaj, aki miatt most lehet ennek a fosnak folytatást is csinálni...
Kell bele egy áruló, aki természetesen férfi...
A férfi karakterek ábárzolása bosszantó, az összes egy szemétláda köcsög, kivéve az a kettő nem, amelyik buzi...

Szóval rohadtul metoo kampányfilm... Igen ugyanilyen fost lehetett volna csinálni férfiakkal, de lesüt a filmről hogy miért nem így tettek. Nem zavar, mert a film maga fos, az hogy mostanában mindenbe nő kell, feka, leszbi meg buzi csak a ráadás.

A film a közepesen jó akciójelenetek miatt telán egy 3/10 lenne, de így nekem 2/10! Hányás
« Legutoljára szerkesztve: J?lius 25, 2020, 08:18:34 írta Whöerry » Naplózva
Deinvater!
Baltás ember

Hozzászólás: 2777

« Válasz #1053 Elküldve: J?lius 25, 2020, 09:23:17 »

Az Eszti azt mondta van benne kínai is... szóval akkor ezt sem kell megnézni! Mosolyog Jajj, pedig ott van CT... Kacsint
Naplózva

"Give me!" is what the king says.
morph
Klubtagok

Hozzászólás: 1955

« Válasz #1054 Elküldve: J?lius 25, 2020, 09:53:10 »

Nem metoo Mosolyog OK
Akkor maradjunk annyiban, hogy mást értünk metoo alatt. A metoo nálam egy elég specifikus jelenséget jelent. Amivel neked problémád van azt én kb. a diverzitás indokolatlan túltolásának nevezném.

Nálam amúgy mindez legfeljebb a kicsit idegesítő kategória, az ilyen jellegű filmeknél az sem zavar különösebb ha a ló túl oldalán vagyunk (pl. csupa fehér férfi szereplő, mellékszerepben pár mell, és valami külföldi (értsd: nem-amerikai) főgonosz - többnyire posztszovjet vagy brit, esetleg a köcsögarabterroristák), amiért meg a másik oldal nyavalog folyton. Nem az ilyen filmektől várom, hogy megváltoztassák a világképemet. Mosolyog

A filmmel a legnagyobb bajom, hogy egy közepszerű, semmilyen hülyeség, ahol még az akciójelenetek sem kifejezetten jók.
Nálam mondjuk 4/10, ami mondjuk kicsivel jobb mint ugyanennyi ideig a falat bámulni, de azért nem sokkal. Mosolyog
« Legutoljára szerkesztve: J?lius 25, 2020, 09:56:30 írta morph » Naplózva

"Life is just a dream."
Oldalak: 1 ... 69 70 [71]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás ide: