Choose fontsize:
Üdvözöllek, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Hírek
Üdvözöllek!

Write your own HTML here in this area!
Oldalak: 1 ... 73 74 [75]   Le
  Nyomtatás  
Szerzô Téma: Filmkritika - kritikán aluli és felüli filmek  (Olvasva: 296644 )
0 Tag és 1 Vendég ezt a témát nézi(k).
morph
Klubtagok

Nem elérhetô Nem elérhetô

Hozzászólás: 1998

« Válasz #1110 Elküldve: December 23, 2020, 08:13:31 »

Ez bennem is felmerült, de ha Mandalore visszaállítása felé megy tovább a történet, akkor a Dark Sword megszerzése jelentőséggel bír majd.
Nem mondom, hogy semmi jelentősége nem lesz a későbbiekben, hogy úgy egyébként ott voltak-e, de a bökő most még csak az egyik mellékszereplő side questje volt. A lényeg ebben az évadban a Yodabébi volt, az utolsó két rész az ő megmentéséről szólt, amihez a főszereplőknek végeredményben zéró hozzájárulásuk volt. Szerintem borzasztó antiklimatikus befejezés volt.
Naplózva

"Life is just a dream."
Deinvater!
Baltás ember

Nem: Férfi
Hozzászólás: 2851

« Válasz #1111 Elküldve: December 23, 2020, 09:44:39 »

Bátor húzás volt Luke-ot elővenni a végére, de egyben logikus is. És persze "simogatták" vele azt a korosztályt, akinek a SW nem a cirkálókat 20 km-ről levillámozó zombicsászárt jelenti. Kacsint
Nem véletlen a magas metascore. Nekem se vitte pozitív irányba a végét a deus ex machina. Oké, legyen Luke, végül is a korszak egyetlen valamire való jedije és mint láthattuk kifizetődő volt "bemesélni". De kb. izzadság nélkül elintéz mindenkit (logikailag egyébként ezzel sem tudok vitatkozni, de a narratívában hülyén jön ki), két szerény szó, oszt csókolom... ja még Artu is begurul és a cukiságok egymásra találnak. Ez nettó -1 pont. Nálam... Mosolyog

Esposito szerintem sokáig jó volt (pont annyit és úgy jelent meg, ahogy "kell"), a vége gyengébb lett valóban. Látszik, hogy voltak ötletek mi legyen vele és hogyan, csak idő nem, hogy rendesen forgatókönyvezzék a jeleneteket. Hiába, ha valami 30-40 perces epizódokkal operál... Lepergett némi máz a "nagy főgonoszságáról". Ha nem használják többet, még nem is annyira gáz. Elbukott, kiderült, hogy ő is ember... Ez az egy "botlása", amit vélhetően az idő szűke vagy a forgatókönyvírók lustasága okozott, nálam még nem ássa el, jó színész. Werner Herzog-ot azért kár volt lelőni, ez tény. Vidám

Nekem a "csontvázak előrángatásával" nincs gondom, lehet azt jól is csinálni (Star Trekben pl. a jó és az elfogadhatóan sz*r között mozgott a skála Mosolyog). Mondjuk pont a Disney-féle Star Wars-ok azok, ahol ez rendre nem jól sül el. Mosolyog
Szerintem Harrison Ford ért eddig valamit. Annak ellenére, hogy szerepe hihetetlenül sz*rul volt megírva (brazil szappan szint), legalább látszott rajta, hogy megpróbálja szenvedés nélkül eljátszani. Nem megfáradtan sóhajtozik, azért a plusz 1 milliócskáért, mint egyes "öregek", akik nem szerettek volna a mozis bohóckodásban részt venni, de aztán mégis. Kacsint

Meglátjuk mi lesz Boba Fettel, de ezzel csak a Mandónak csinálnak "belső konkurenciát". Nettó hasonló a két karakter. Kemény, képzett, lonewolf fejvadász, mandalori, szarásig ugyanolyan páncél, becsületkódex... talán eltérő személyiség, de mégis mindkettő ugyanazt csinálja. A pénzen kívül van ennek értelme? Vidám
Ahsoka és Gina "új" karakter, de az előbbit már csontig rágták az animációs sorozatban, az utóbbi, meg annyira nem izgalmas karakter, ráadásul, ha így folytatja inkább egy fiatal hutt lány szerepét lehet majd rábízni, mint rangerét. Mosolyog
Naplózva

"Give me!" is what the king says.
morph
Klubtagok

« Válasz #1112 Elküldve: December 23, 2020, 11:37:13 »

Bátor húzás volt Luke-ot elővenni a végére, de egyben logikus is. És persze "simogatták" vele azt a korosztályt, akinek a SW nem a cirkálókat 20 km-ről levillámozó zombicsászárt jelenti. Kacsint
Nem véletlen a magas metascore. Nekem se vitte pozitív irányba a végét a deus ex machina. Oké, legyen Luke, végül is a korszak egyetlen valamire való jedije és mint láthattuk kifizetődő volt "bemesélni". De kb. izzadság nélkül elintéz mindenkit (logikailag egyébként ezzel sem tudok vitatkozni, de a narratívában hülyén jön ki), két szerény szó, oszt csókolom... ja még Artu is begurul és a cukiságok egymásra találnak. Ez nettó -1 pont. Nálam... Mosolyog
Nekem is a narratívával volt bajom, nem a logikával. Ha a főszereplők megoldják maguk az évad végi csatát, és utána tűnik fel Luke, hogy elvigye Grogu-t, az teljesen renden lett volna. Nekem ugyan nem emelkedett volna meg tőle sem a pulzusom, sem semelyik testrészem, de ha valakinek ez kell, engem nem zavar, amíg nem a történet meg a sorozat magja látja kárát.
Az ilyen fan service lépésekben meg én semmi bátorságot nem érzek. A remake-k és folytatások korában több bátorság kell valami újba belevágni.

Esposito szerintem sokáig jó volt (pont annyit és úgy jelent meg, ahogy "kell"), a vége gyengébb lett valóban. Látszik, hogy voltak ötletek mi legyen vele és hogyan, csak idő nem, hogy rendesen forgatókönyvezzék a jeleneteket. Hiába, ha valami 30-40 perces epizódokkal operál... Lepergett némi máz a "nagy főgonoszságáról". Ha nem használják többet, még nem is annyira gáz. Elbukott, kiderült, hogy ő is ember... Ez az egy "botlása", amit vélhetően az idő szűke vagy a forgatókönyvírók lustasága okozott, nálam még nem ássa el, jó színész. Werner Herzog-ot azért kár volt lelőni, ez tény. Vidám
A sokat hivatkozott Breaking Bad-et én nem láttam, egyéb szereplései alapján Esposito nálam egy korrekt színész, aki megbízhatóan hozza mindig ugyanazt. Igazából a karakter önmagában nem volt túl erős vagy érdekes, és még csak kompetens sem, aki értelmezhető kihívást jelentett volna, ez pedig inkább az író hibája. A színész "bűne" az én szememben mindössze annyi, hogy ő sem tett hozzá semmit, amivel kicsit emlékezetessé tette volna (az idióta bajuszt leszámítva Vidám).
Úgy hallottam egyébként, hogy vissza fog térni, aminek annyira nem örülök, bár ha nem főgonosz, csak epizódszereplő lesz, annak teljesen jó.

Meglátjuk mi lesz Boba Fettel, de ezzel csak a Mandónak csinálnak "belső konkurenciát". Nettó hasonló a két karakter. Kemény, képzett, lonewolf fejvadász, mandalori, szarásig ugyanolyan páncél, becsületkódex... talán eltérő személyiség, de mégis mindkettő ugyanazt csinálja. A pénzen kívül van ennek értelme? Vidám
Ahsoka és Gina "új" karakter, de az előbbit már csontig rágták az animációs sorozatban, az utóbbi, meg annyira nem izgalmas karakter, ráadásul, ha így folytatja inkább egy fiatal hutt lány szerepét lehet majd rábízni, mint rangerét. Mosolyog
Boba Fett, Ahsoka egyértelműen fan service, Cara Dune karaktere meg szerintem is max egy side kick szintet üt meg egyelőre. Ráadásul Boba Fett ahogy írod is elég redundánsnak tűnik, bár esélyes, hogy inkább crime lord lesz, nem fejvadász (a hasat már elkezdte hozzá növeszteni Vidám), ami adhat a sorozat létének valami legitimitást. Igazából bármelyikből is lehet még saját jogán jó sorozat (a Netflixes Marvel sorozatcunamiból is kiesett egy kiváló Jessica Jones, meg egy teljesen korrekt Punisher évad), csak félek nem ezen lesz a hangsúly.

Még egy dolog eszembe jutott: Fennec Shand karakterét én szerettem az első évadban, nekem jobban be is jött badass freelancerként. (Ming-Na Wen egyébként is az az egy színész volt az idősebbek közül, akiről nem mondtam volna meg, hogy már a 60-at közelíti, igaz ő eleve inkább lövöldözött.) Lehetett volna belőle egy király visszatérő antagonista esetleg frenemy a Mandalorianban. Azzal viszont hogy ilyen kurtán furcsán protagonistát, meg Boba Fett sidekicket csináltak belőle szerintem kicsit kiherélték a karaktert. Kár érte.
De nem is ez az egy konkrét karakter fontos, hanem a tendencia amire jó példa Dune, Fennec és Fett is. Régen volt kultúrája az ilyen epizodikus sorozatokban az emlékezetes visszatérő karaktereknek. Akik évadonként egy-két epizódra tűnnek fel akár szövetségesként, akár ellenségként - sokszor direkt köréjük írt történettel nem csak mint plusz egy ember a csapatban. A Mandalorianban is láttam erre törekvést. Általában véve viszont most úgy tűnik, ha feltűnik egy valamire való karakter annak azonnal saját sorozatot, vagy minimum állandó szerepet kell írni, ami mindenképpen híguláshoz vezet. Egy érdekes mellékszereplő nem biztos hogy megüti a szintet főszereplőként, ahogy egy fasza visszatérő karakter sem biztos, hogy jó állandó szereplőnek. Úgy látom a karakterekből nem pont csak annyit akarnak kihozni, hogy abból igazán minőségi tartalom legyen, hanem addig facsarják, amíg még éppen megütik a vállalható szintet.

Amúgy Rick Famuyiwa-nak adhatnának végre egy saját sorozatot. Az ő nevéhez fűzödő (író+rendező) The Prisoner (1/6) és The Believer (2/7) nálam magasan a széria legjobb részei.
« Legutoljára szerkesztve: December 23, 2020, 12:12:57 írta morph » Naplózva

"Life is just a dream."
hétszünyû
Klubtagok

Hozzászólás: 3140

jajajaja !

« Válasz #1113 Elküldve: Janu?r 02, 2021, 12:09:02 »

Last Knights

Clive Owen-es, Morgan Freeman-es, "középkoris" "fantasy-szerûség".

Nagy nevek, látvány az van, más nincs. Katyvasz kalap szar az egész. Nyilván teljesen logikus egy a különbözôségekre épülô birodalom is  Vidám Vidám.

Elmehetnének már a picsába azok az írók, rendezôk, producerek akik a kritikusoknak csinálják a filmeket, nem a nézôknek.

3/10

Naplózva
hétszünyû
Klubtagok

jajajaja !

« Válasz #1114 Elküldve: Janu?r 03, 2021, 06:59:45 »

Sand Castle

Korrekt háborús (Iraki háború) film, jó szereposztással.
Ami tetszett nagyon, nem azt mutatja be mennyire fasza az USA háborús gépezete és, hogy a fasza csávók nyerik épp a háborút.

Azon kívül, hogy elûzték Saddam-ot és jól szétbasztak mindent egyébként sem értek el semmit mert fogalmuk sem volt a helyi viszonyokról. Na ezt jól bemutatja a film.

7/10
Naplózva
KisG
Klubtagok

Hozzászólás: 2204

WHY???

« Válasz #1115 Elküldve: Janu?r 05, 2021, 05:35:08 »

Sorozatajánló legfőképp Dávidnak Nyelv
Normális emberek: 12 részes HBO GO ír tini rom. dráma. A történet eléggé lekerekített, amiből arra következtetek, hogy nem lesz több ennél az 1 évadnál, de ki tudja... Nem vagyok rá büszke, de annyira lekötött, hogy nem tudtam abbahagyni és ledaráltam az egészet egy délután-este alatt. Nyelv Saját műfajában szerintem kiemelkedik. Ezt abból gondolom, hogy nézőként egyszer se éreztem magam kellemetlenül (amikor te már tudod mi fog történni a szereplővel de ő még nem tudja)... De minőségben (megvalósítás, rendezés, szöveg) is teljesen rendben van. IMDB-n megérdemeltem kapott 8.5 körül, én is nagyjából annyit adnék neki, ha nem többet.
« Legutoljára szerkesztve: Janu?r 06, 2021, 09:21:23 írta KisG » Naplózva

Lehet, hogy csak agyak vagyunk tartályokban? ...ÍÍÍÍÍÍÍÛÛÛÛÛ... Vagy csak tartályok vannak?
Deinvater!
Baltás ember

Hozzászólás: 2851

« Válasz #1116 Elküldve: Janu?r 07, 2021, 11:41:36 »

Star Trek Discovery season 3

Őőő... hát, ahogy a beharagozóban is írtam elég gyenge volt a kezdés.
A folytatás? Hát kimondottan f*s, amit néha "megszakít egy dedalon kúp". Nyelv
Csak 13 részes, de kb. egy jóra három sz*r jut.
Mivel is kezdjem?
- Maga a történet, az egész reboot szerintem jó (10-es skálán mondjuk 7-at adnék az alapötletre), szokás szerint tele potenciállal, az új színészek többsége is remek választás, 1-2 kivétellel az ő játékuk nem húzza le a show-t. De ahogy az elmúlt évek legtöbb szériája, az elb*szott lehetőségek sorozata lett... ez is. Amerika tényleg kreatív válságban van. Váratlan fordulatok helyett mindig az idióta döntések, klisék, logical stupidity stb. Amikor a sokadik érdekes szál marad függőben és mindig a banális rétestészta felé mozdulnak el, az már egy idő után idegesítő. És a vicc az, hogy egy Star Trek-ben a toleranciaküszöböm is magasabb, hisz a Föderáció egy utópia.
- Sajnos ezt a már amúgy is pozitívan progresszív utópiát egyre inkább telehányják az USA aktuálpolitikai és társadalmi hülyeségeivel. Könyörgöm ez egy szórakoztató sci-fi, ha túlpörgetett politikai korrektséget szeretnék nézni a XXI. századból, akkor leülök egy kib*szott "libsi" híradó elé. A buzikat már megszoktam a Discovery fedélzetén... Elfogadom oké, miért ne? (egy kollégám is az bevallottan, tök intelligens ember, nem reklámozza magát, szóval...) Sőt ilyet is ritkán mondok, de az a pár jelenet, amiben szerepelnek normális, toleráns mondanivalóval bír, néha "aranyosan" adják elő... látszik a célzás, de jól elbújtatva, így a harmadik évadra már csak minimálisan zavaró.
DE, hogy másfél részen keresztül fostos genderpropagandát kelljen néznem, két zavaros, bevallottan travi színésszel, azon vitatkozva, hogy az egyiket nem hívhatják she-nek, mert önmeghatározása szerint nem she, inkább a they névmást szeretné... hát... őőő... könyörgöm "ismétcsak"... ez egy tudományos fantasztikum.
Az már teljesen alap, hogy minden "emberi" csúcsvezető nő, nigger vagy indiai, vagy esetleg idegen (az is jobb mindennél Mosolyog), viszont teljes meglepetés, hogy a Föderáció "főadmirálisa" művelt, okos, jóképű 50-es fehér, azért az attaséja az polinéz... Mosolyog Persze lesz egy fehér "kapitány", de teljesen alkalmatlan már a kinevezésekor. Ám az igazi amerikai néplélekkel bíró legénység természetesen jól megtapsolja, mikor egyértelműnek kellene lennie, hogy sz*r döntés született. Elfogadás, ez a lényeg, nem baj, ha 2000-en meghalnak. Hisz elég a közösségi bizalom, hogy valakiből jó (katonai) vezető legyen... Hááát... őőő... Mosolyog
- Aztán... ami nagyon zavaró lett még, az a személyes dráááma. Leszögezném, hogy alapvetően nincs ellenemre a lassabb, beszélgetős, moralizálós cselekmény, hisz a karakterek fejlődése szempontjából ezek egy jó filmben feltétlen szükséges jelenetek (lásd pl. Szárnyas Fejvadász). Itt viszont olyan mennyiségben túllőttek a célon és olyan minőségben, hogy az már "ugorjuk át" szintű. Néha semmi jelentősége sincs a cselekmény szempontjából, vagy épp olcsó prosztó húzás deus ex machinás megmenekülés után, de azért legyen minden epizódban 2x5 perc picsogós, emo rész, főleg akkor, amikor gyorsan döntést kéne hozni, mert életek múlhatnak rajta. Vidám Már a második évadban is sokalltam a főszereplőtől, de nála sikerült még egy lapáttal rátenni. Egyébként az ő emocionális játéka konkrétan már a kínos kategóriát súrolta néha (vulkáni nevelés, az Mosolyog )...
- Gáz az is, hogy csak 13 részes lett, de ebből 3 teljesen felesleges volt... az induló két felvonásból az egyik, ill. KETTŐ epizódot szenteltek arra, hogy Michelle Yeoh karakterét pozitív irányba "kimosdassák" és kimeséljék a sorozatból egy bugyuta megtéréssel. Fájdalmas volt... az értelmes tartalom elől vitte az időt.
Mit is mondhatnék még?
A vége olyan Star Trekkes lett, szóval a záró 5 perc nem rossz. Végre nem cliffhanger és plothole orgiáztak. Gyanús, hogy itt akár le is lehet(ne) zárni, de úgy tudom rendeltek már 4. évadot.

Szumma-szummárum az első széria nagyon tetszett, minden hibája ellenére, a másodiknak volt egy f*sza története, a picsogás mellett is, de sajnos a lefelé ívelő görbét nem sikerült megtörni.
A kb. fele ennyiből készült Picard szerintem jobb volt ennél, pedig az egy "expendables", pocakos öregekkel. Vidám
A látványra persze nem lehet panasz, határozottan fejlődnek a maszkmesterek is... de volt miből.
Az értékelésnél nem kicsit számít a latba, hogy Star Trek ill. nagyvonalúan sokat adtam az alapelképzelésre is, de még így is csak 5/10.
A következő  évad már erős fenntartásokkal fut nálam.
« Legutoljára szerkesztve: Janu?r 07, 2021, 11:44:54 írta Deinvater! » Naplózva

"Give me!" is what the king says.
KisG
Klubtagok

WHY???

« Válasz #1117 Elküldve: Janu?r 09, 2021, 11:53:23 »

Sorozatajánló Dávidnak Nyelv
Eufória (HBO Go): Amcsi tini dráma... Még nem néztem végig a 8 részes első évadot, de eddig nagyon jól szórakozok rajta és még úgy is ajánlom, ha csak a fele jó. Nagyon jók a szövegek és a képi megvalósítás (naturalista), színészi játék, sok olyan dolgot bemutat, amit hasonló sorozatokban még nem láttam. Eddig túl sok cukormáz nem volt benne, és ha volt is, ott jön valami csavar. Az eddigiek alapján ez is megérdemli a 8+-os IMDB értékelést.
A Normális emberek sori után eléggé nagy váltás. Vidám  
« Legutoljára szerkesztve: Janu?r 09, 2021, 11:55:41 írta KisG » Naplózva

Lehet, hogy csak agyak vagyunk tartályokban? ...ÍÍÍÍÍÍÍÛÛÛÛÛ... Vagy csak tartályok vannak?
morph
Klubtagok

« Válasz #1118 Elküldve: Janu?r 11, 2021, 11:15:08 »

Jaja az Eufóriával már szemeztem egy ideje, elvileg lassan lesz HBO GO-m azt már meg akartam várni vele. Felírtam a Normális Embereket is, köszi a tippet. Mosolyog

Zárójelben jegyzem meg, hogy azért nem kizárólag tinisorozatokat nézek ám én se Nyelv Vidám, SexEd második évadához pl azóta se jutottam el, mert annyira nem kötött le, és talán az első évad volt az utsó dolog amit néztem a zsánerben. De jó sorozatokra persze mindig érdekelnek a tippek, függetlenül attól milyen műfaj.
Naplózva

"Life is just a dream."
KisG
Klubtagok

WHY???

« Válasz #1119 Elküldve: Janu?r 11, 2021, 04:17:23 »

Jaja az Eufóriával már szemeztem egy ideje, elvileg lassan lesz HBO GO-m azt már meg akartam várni vele. Felírtam a Normális Embereket is, köszi a tippet. Mosolyog

Zárójelben jegyzem meg, hogy azért nem kizárólag tinisorozatokat nézek ám én se Nyelv Vidám, SexEd második évadához pl azóta se jutottam el, mert annyira nem kötött le, és talán az első évad volt az utsó dolog amit néztem a zsánerben. De jó sorozatokra persze mindig érdekelnek a tippek, függetlenül attól milyen műfaj.

Azért rád gondoltam, mert kb. te vagy az egyetlen, aki rajtam kívül itt ilyenekbe egyáltalán belenéz és nincsenek zsigeri fenntartásai.  Vidám Egyébként én se csak tinisorozatot nézek.
« Legutoljára szerkesztve: Janu?r 11, 2021, 04:19:38 írta KisG » Naplózva

morph
Klubtagok

« Válasz #1120 Elküldve: Janu?r 12, 2021, 01:51:24 »

Azért rád gondoltam, mert kb. te vagy az egyetlen, aki rajtam kívül itt ilyenekbe egyáltalán belenéz és nincsenek zsigeri fenntartásai.  Vidám Egyébként én se csak tinisorozatot nézek.
Ja értem, jogos. Mosolyog
Amúgy az Euphoriat nem véletlenül kerülgettem eddig, mert voltak nekem is fenntartásaim, de nem annyira a tini téma miatt, hanem mert féltem a "hiperdiverz" sorozat az aktuális közhangulat miatt van indokolatlanul túltolva. De egyre több helyről láttam pozitív értékelést olyanoktól is, akik tudom, hogy az ilyesmire nem fogékonyak.

Némileg kapcsolódóan (divatos társadalmi témákról szóló korábban felkapott sorozatokról):

Nem olyan rég fejeztem be az Unbelievable-t és tudom ajánlani. Nyomozós sorozat egy nemi erőszak ügyben igaz történet alapján. Féltem, hogy a post-metoo érában buta propaganda sorozat lesz, de abszolút kellemes csalódás. OK, elég egyértelműen állást foglal és néha elég didaktikus, de egyáltalán nem a szélsőséges vadfeminista álláspontot képviseli, és ami sokkal fontosabb a témától függetlenül egy jól működő nyomozós sorozat erős főszereplőkkel.
Nem érdemes az első rész alapján megítélni, az a "címadó" esetet mutatja be az áldozat szemszögéből. Szerintem ez a rész is teljesen rendben van, viszont a másodiktól ez a szál háttérbe szorul és a sorozat gerincét egy ettől gyakorlatilag teljesen függetlenül zajló nyomozás adja két másik főszereplővel. Szóval az első rész nem reprezentatív a sorozat egészére, és engem inkább ez utóbbi vonal szippantott be.
Szóval ha valaki nem allergiás a témára, szereti a nyomozós sorozatokat és nem zavarja, hogy ezúttal sorozatgyilkos helyett "csak" sorozaterőszaktevő után folyik a hajsza, annak tudom ajánlani. 7/10

Hogy ellenpéldát is hozzak: egy-két évvel korábban néztem a When they see us coming-ot (ártatlanul megvádolt fekete kamaszok szintén valós eset alapján), ami viszont egy teljesen felszínes, egyoldalú produktum, kamerába mondott nagy igazságokkal meg nagy adag demagógiával. (Érdekes módon még a BLM aktuális hulláma előtt sikerült összehozni.) Az utolsó rész menti csak kicsit, amit sikerült elég profin és hangulatosan megcsinálni egy erős színészi alakítással, de összességében nem tudom ajánlani. 4/10
Naplózva

"Life is just a dream."
KisG
Klubtagok

WHY???

« Válasz #1121 Elküldve: Janu?r 12, 2021, 02:45:55 »

Közben végignéztem az Eufória 1. évadát (+  különkiadás felét). A legutolsó részben elég sok logikátlanság volt, illetve nem is ütött akkorát, mint vártam. Állítólag nem 8 részre tervezték, viszont a koronavírus beütött nekik is... Remélem csak ez volt a gond.
Hála istennek nem igazán tapasztaltam "trendieskedést" a sorozatban. Nekem úgy jött le, egy kicsit ide is-oda is ütnek. Negatív példát pont a BLM meglovagolására én is tudnék mondani: Lovecraft Country. Kár, hogy Lovecraft nevét felhasználták hozzá...
Naplózva

hétszünyû
Klubtagok

jajajaja !

« Válasz #1122 Elküldve: Janu?r 15, 2021, 10:44:53 »

The King

Kb. tavalyi film, egy ideje már be volt jelölve a Netflixen a történelmi filmek között.

Azért is meg akartam nézni mert az új Dune film fôszerepét kapó srác játszik benne szintén fôszerepet.

8/10 nem is maga a cselekmény, hanem egyszerûen a színészek viszik elôre a filmet. 
Naplózva
KisG
Klubtagok

WHY???

« Válasz #1123 Elküldve: Janu?r 16, 2021, 11:20:15 »

Tudhattad volna (HBO Go): pszicho-krimi-dráma minisorozat, ami egy felső-középosztálybeli család szemszögéből mutat be egy gyilkosságot. Nagy nevek szerepelnek benne (Nicole Kidman, Hugh Grant), akik simán elviszik a hátukon a sorozatot. Sajna teljesen csak spoileresen tudnám kifejteni, hogy mi tetszett igazán benne, de annyit el tudok mondani, hogy jól játszik a nézővel azt illetően, hogy ki is volt az elkövető. Magában a történetben nincs semmi fantasztikusan újszerű, de amit bevállaltak, azt szerintem jól csinálták meg. 7/10
Naplózva

Oldalak: 1 ... 73 74 [75]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás ide: